Previous Entry Share Next Entry
про звички
darth in shades
dj_marik
Не перестаю дивуватися як я привикаю до деяких речей (людей?).
От, наприклад, взяти Сюзі (моя Suzuki Grand Vitara, 2001 р.в., 2,5L - для тих, хто "не в танку"). Дорога в обслуговуванні, жере, падло, бензину... Ну але не хочеться мені її на щось інше міняти і все! Тим більше коли от все гарненько відремонтовано і їде тепер вона набагато краще, ніж після купівлі.

  • 1

Cюзіііі мила моя Сюзііііі

я її обожнюю. ото згадалося нещодавно, як ми їхали кудись по Сахарова і ти залабав якогось старого репчигу Паблік Енемі або що, і ми на задньому Бо, Тя і я почали весело розмахувати по-рєпєрськи руками і махать головами, а бабуся на зупинці тим всім любовалася) або як Сюзі крутить дупечкою, коли ми слідуємо за нею до Либохори. Або як багато всього в неї можна впхати, коли доводиться переїжати через річку. і, до речі, Сюзі то я придумкала :Р так шо не віддам нікому гггг

Re: Cюзіііі мила моя Сюзііііі

коротше так: назву Сюзі придумала Ксю (aka bedronochka). Такщо суши весла морячок, плагіатом попахує;)

Re: Cюзіііі мила моя Сюзііііі

+1
це ксюха придумала сюзі!

Це спільна риса водоліїв, мабуть. Я теж дуже бережно ставлюся до своїх речей, але все намагаюсь тримати в межах здорового глузду. Якщо тобі не хочеться міняти Сюзі - то й не тре того робити. Питання тільки в доцільності її утримання.
Але взагалі-то, це є тема для довшої розмови.

бла бла бла :Р

настають моменти щодо людей/машин коли з ними краще прощатися. Такий вибір тобі підказує не то калатунчик в грудях, а то що називається моцком. Інколи вибравши болючий шлях вже сьогодні - розумієш як добре ти зробив вже "завтра".

Такщо обери свій правильний шлях!) Застав себе!

  • 1
?

Log in

No account? Create an account